* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

סורגים לבית - תוספת הנוי המפתיעה

לכתוב מאמר על סורגים לבית נשמע כמו דבר חסר ערך וחסר תוחלת לחלוטין, מה כבר אפשר לרשום על אלמנט שרובנו, ככולנו, מקדישים לו תשומת לב השווה כקליפת השום? אצל רובנו, במיוחד אצל כאלו שגרים במקום מסוים הרבה שנים או ששכרו דירה ישנה, אפילו האפשרות לפתוח את הסורגים לרווחה כבר אינה קיימת כי המפתחות של המנעול נעלמו והתפוגגו להם.

אולם, ועד כמה שהדבר בנאלי להחריד, המודרניזציה והקדמה הביאו איתם גם רוח רעננה וחדשה לעולם החלוד והישן של סורגים לבית והתפתחות תחום אדריכלות הפנים ועיצוב הבית הביאה איתה גם ראיה דקורטיבית חדשה בנוגע לסורגים, עד שהיום, באופן מפתיע, חלק מסיבוב הראווה והגאווה בבתים רבים כולל גם תצפית פנוראמית על הסורגים ועל האסתטיקה שלהם, עם או בלי, עציצים ואדניות מעוצבות המונחות על בסיסן המתכתי.

ניתן לראות, בבתים רבים, סורגים לבית בדוגמאות של סורגי בטן בעלי נפח פנימי גדול, סורגי הזזה גדולים, סורגים ישרים, כאלו המעוצבים כאלכסונים, משולשים, מעוינים ומשולבי צורות גיאומטריות שונות ומשונות. אפשר לצפות בסורגים עבים, בסורגים דקים, בכאלו הנכנסים פנימה ובכאלו הנשפכים החוצה, כולם יפים, כולם מעוצבים וכולם משפרים את מראה הבניין ואת חזותו הכללית. כמובן שמעבר לכל אלו, מטרת העל של סורגים לחלונות לא השתנתה ונותרה, כתמיד, מניעת אפשרות כניסת אנשים בלתי רצויים לתוך הדירה הפרטית שלנו או למרחבי העסק שלנו, הרתעת פורצים וחורשי רע ושמירה אפקטיבית על כל מה שנמצא בבית ואנו מעוניינים שימשיך ויימצא בו.

אז אולי, בסופו של דבר, כתיבת מאמר בן כמה מאות מילים על סורגים לבית אינו דבר הזוי ולא מובן כמו שהקדשת מחשבה נוספת או הרהור לגבי שינוי הסורגים הישנים, החלודים והמרוטים שניבטים אלינו מחלון החדר יכולה להיות הדבר הנכון ביותר לעשות ברגע זה. הסורגים הללו הם, למעשה, הדבר הראשון שאורח מבחוץ רואה כאשר הוא מגיע לאזור שלנו, הם מה שמפתחים אצלו את הדעות המוקדמות ואת ההנחות לגבינו כדיירי המקום ויכול להיות שעיצוב מחדש של הסורגים, הפיכתם למודרניים ויפים יותר, יפעל לטובתנו ולמעננו ביום מן הימים.

 

 

 

ייצור סורגים

IMG_2402
ייצור סורגים

ייצור סורגים 012

Bars2
ייצור סורגים 012

סורג בטן דגם 003

0
27

סורג בטן דגם 004

1
25

סורג בטן דגם 006

2
22

סורג בטן דגם 007

3
23

סורג בטן דגם 008

4

סורג בטן דגם 009

Bars
סורג בטן דגם 009

סורג בטן דגם 030

P1150811
P1150811

סורג בטן דגם: 44

IMG_2406
סורג בטן דגם: 44

סורג בטן מעוצב דגם: 45

IMG_2405
סורג בטן מעוצב דגם: 45

סורג ישר דגם: 50

IMG_2401
סורג ישר דגם: 50

סורג ישר מעוצב דגם: 46

IMG_2425
סורג ישר מעוצב דגם: 46

סורג ישר מעוצב דגם: 48

IMG_2404
סורג ישר מעוצב דגם: 48

סורג ישר מעוצב דגם: 49

IMG_2403
סורג ישר מעוצב דגם: 49


| סורגים || סורגים לבית || סורגים לחלון |

 

מחפשים מסגריה במרכז ?
מסגרייה שמבצעת עבודות מסגרות ברמה ומחירים ללא תחרות?

הגעתם למקום הנכון!

אצלנו ב מסגריה תוכלו להתרשם ממבחר עצום של דוגמאות ובמחירים שלא הכרתם...

שערים לבית

מבצע סורגים לחלונות
במחירים חסרי תקדים!

מבצע סורגים מחירים

 

 

 


 
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות

עיצוב