* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

קומות גלריה

קומות גלריה הן אלמנט עיצובי ופרקטי בבית. קומות גלריה יוצרות מתחמים נפרדים שניתן לנצל בדרכים שונות ובעצם מאפשרות להגדיל את השטח השימושי בבית. קומות הגלריה משמשות גם כאלמנט עיצובי מיוחד בבית. כדאי לקחת בחשבון את השפעת מיקום קומות גלריה על מעבר האור בבית ועל תחושת גודל החלל. במסגריית מגדל נשמח לעצב עבורכם קומות גלריה המתאימות לצרכים שלכם. הנה כמה נקודות למחשבה.

קומות גלריה חזקות בלי מראה מאסיבי

קומות הגלריה הן בעצם כמו עוד חדרים בבית ויש לקחת בחשבון את העובדה שעליהן לשאת ריהוט והן את משקלם של האנשים השוהים בהן. לכן על הגלריות להיות מתוכננות היטב מבחינה קונסטרוקטיבית. גלריית מתכת גם קלה יותר ופתוחה יותר מבחינה עיצובית ולא תגרום בהכרח לתחושה של הקטנה החלל אלא דווקא לתחושה של הגדלתו. קומת גלרייה מחומר מגולוון עם גימור של  צביעה בתנור היא חזקה ביותר, כך שאין כאן פשרה של חוזק ותכנון קונסטרוקטיבי נכון יבטיח כי הגלרייה תשמש אתכם שנים רבות.

תכנון עיצובי מושלם לקומת הגלריה

חשוב לתכנן את גלריות המתכת בהתאמה לגרם המדרגות העולה אליהן ולמעקה המקיף אותן. חשוב מאוד שלא להזניח תכנון נכון של המדרגות והמעקה. המדרגות צריכות להיות נוחות לשימוש כך שיהיה נח וקל לעלות ולרדת מקומת הגלרייה. המעקות, הן של הגלריה והן של המדרגות, צריכים להיות גם בטיחותיים וגם יפים. חשוב כי בעת חירום יהיה קל לרדת מן הגלריה ולצאת מן הבית.

יתרונות פרקטיים של קומת גלריה ממתכת

היתרון של קומות גלרייה ממתכת הוא שניתן להתקינן גם בבית קיים מבלי להיכנס לבלגן והלכלוך הכרוכים בבניית בטון בתוך הבית או לזמנים ארוכים של שיפוצים. תוכלו לתכנן גלריות מתכת מראש כאשר אתם בונים בית, או לשלבן בבית קיים במועד מאוחר יותר, בהתאם ליכולת התקציבית שלכם.

גלריות ממתכת יכולות להוות תשתית לניצול מירבי של חללים בבית, הן בתוך קומות הגלריה עצמן וגם בחללי הנישה הנוצרים מתחתיהן. גלריות מתכת גם יוצרות אלמנטים עיצוביים בבית היוצרים בו אוירה מיוחדת וייחודית.

הורים רבים יהנו ליצור לילדיהם קומה משלהם למשחק וצפייה בטלביזיה, על ידי התקנת קומת גלריה ממתכת תוכלו להעניק לילדיכם וגם לעצמכם תחושת חופש. גלריה היא גם מקום מעולה למיקום חדר עבודה, כך תוכלו לעבוד בשקט בחלל נפרד ומוגדר (וזאת מבלי להיות לגמרי מופרדים מדיירי הבית), והמחשב לא יתפוס עוד מקום בסלון. מתחת לגלריה אפשר להסדיר מדפי מתכת תואמים לספרייה או אולי דווקא שם להתקין נישת טלביזיה. עוד רעיון הוא התקנת גלריה מחוץ לבית ליצירת מרפסת או כניסה ישירה לקומה שניה – זה מתאים במיוחד אם גר איתכם ילד גדול שרוצה קצת פרטיות או שאתם משכירים חדרים בבית גדול.

במסגריית מגדל יש לנו נסיון רב בעיצוב והתקנת קומות גלריה ממתכת וגם מעקות וגרמי מדרגות תואמים. אנו עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר כך שהגלריות תהיינה חזקות ועמידות לאורך זמן. התכנון הקפדני והביצוע האיכותי שלנו הוא המפתח ליצירת קומות גלריה שהן גם יצירת אומנות ואלמנט עיצובי. למסגריית מגדל רשיון קבלן לקונסטרוקציות פלדה וביטוח צד שלישי למוצרים והתקנות.נשמח לעזור לכם לבנות את הגלריות שעליהן תמיד חלמתם.


| קומות גלריה || קומת גלריה || ביצוע קומות גלריה |

 

מחפשים מסגריה במרכז ?
מסגרייה שמבצעת עבודות מסגרות ברמה ומחירים ללא תחרות?

הגעתם למקום הנכון!

אצלנו ב מסגריה תוכלו להתרשם ממבחר עצום של דוגמאות ובמחירים שלא הכרתם...

שערים לבית

מבצע סורגים לחלונות
במחירים חסרי תקדים!

מבצע סורגים מחירים

 

 

 


 
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות

עיצוב