* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

סורגים

השימושים העיקריים של סורגים הם להגנה מפני פריצה לבית או לדירה וכן הגנה מפני נפילות מפתחים גבוהים. כאשר מזמינים סורגים ממסגריה יש לפיכך לשקול את התאמתם למטרה שלשמה הוזמנו. במסגריית מגדל  תוכלו להזמין סורגים שיהיו איכותיים וישמשו אתכם להרבה זמן. בו בזמן הם לא יהוו גורם מפריע מבחינה עיצובית ולא יעיקו על דיירי הבית. הנה כמה דברים חשובים שיש לשם אליהם לב כשמזמינים סורגים לבית או לדירה.

ייצור סורגים

IMG_2402
ייצור סורגים

ייצור סורגים 012

Bars2
ייצור סורגים 012

סורג בטן דגם 003

0
27

סורג בטן דגם 004

1
25

סורג בטן דגם 006

2
22

סורג בטן דגם 007

3
23

סורג בטן דגם 008

4

סורג בטן דגם 009

Bars
סורג בטן דגם 009

סורג בטן דגם 030

P1150811
P1150811

סורג בטן דגם: 44

IMG_2406
סורג בטן דגם: 44

סורג בטן מעוצב דגם: 45

IMG_2405
סורג בטן מעוצב דגם: 45

סורג ישר דגם: 50

IMG_2401
סורג ישר דגם: 50

סורג ישר מעוצב דגם: 46

IMG_2425
סורג ישר מעוצב דגם: 46

סורג ישר מעוצב דגם: 48

IMG_2404
סורג ישר מעוצב דגם: 48

סורג ישר מעוצב דגם: 49

IMG_2403
סורג ישר מעוצב דגם: 49

החומר והמבנה של סורגים לחלונות

סורגים המיועדים להגנה מפני פורצים צריכים להיות חזקים. לכן עדיף שהסורגים יהיו עשויים ממוטות ומסגרת פלדה מלאים ולא חלולים, כך יובטח כי הסורגים חזקים דיים כדי למנוע פריצה. סורגים צריכים לעמוד בתקן מפני עומסים, שכן יש חשש שילדינו יטפסו עליהם, התקן עומד על 65 ק"ג. כמו כן עליהם לעמוד בתקן מרווח בין הסורגים עצמם כדי למנוע מעבר של ילדים קטנים דרכם ונפילתם מבעד לסורגים. סורגים קבועים מסוגים שונים יתאימו לחלונות, אך יש לזכור כי להגנה על דלתות ופתחי הבית ניתן להשתמש בסורגים מתקפלים או נגללים, כך שניתן לפתוח ולסגור אותם ולהשתמש בפתח באופן שוטף מבלי להצטרך להימנע מהגנה עליו. במקרה של סורגים מתקפלים יש לוודא שהנעילה שלהם חזקה ויעילה כאשר הם סגורים. במסגריית מגדל יש מגוון סורגים לכל הצרכים והפתחים שתצטרכו.

התאמת הסורגים לבית

כאשר מזמינים סורגים, יש לוודא שהם מותאמים לפתחים שעליהם יורכבו. רק התאמה מושלמת תוודא שהסורג יורכב בצורה נכונה וטובה ויהווה הגנה אמיתית וחזקה על הפתח. מסילות תחתונות יכולות להוסיף בטיחות לסורגים מתקפלים ובכל זאת לאפשר מעבר דרך הפתח. יש לשקול כי חלק מהסורגים צריכים לאפשר גם מילוט קל דרכם, במקרה של שריפה או כל סיבה אחרת שמכריחה יציאה מהירה מן הבית.

שיקולים עיצוביים בהזמנת סורגים לחלונות

עיצוב מוצלח הוא עיצוב שעושה שילוב בין שיקולים פרקטיים לבין שיקולים אסטטים. יש לודא כי המראה של הסורגים מספיק עדין כדי לא להפריע לדיירי הבית להסתכל על הנוף מצד אחד ומאידך שעדיין יהיו מספיק חזקים כדי למלא את ייעודם. במסגריית מגדל ישנן טכנולוגיות ייצור סורגים חדשניות המאפשרות מגוון עיצובים ויכולת להתאים את מראה הסורגים לעיצוב הכללי של הנכס וזאת מבלי להתפשר על חוזק.

עמידות סורגים מעוצבים

חשוב שהסורגים יהיו עשויים מחומרים איכותיים ושיהיו שמישים לאורך זמן. במסגריית מגדל משתמשים בייצור סורגים רק בחומרים העמידים בפני פגעי מזג האויר, כגון פלדת אל חלד וברזל מגלוון. כמו כן הצביעה במסגריית מגדל היא צביעה איכותית בתנור העמידה בחלודה. מסגריית מגדל נותנת אחריות על מוצריה.

בדיקת מסגריה לסורגים

מסגריית מגדל מציעה לכם גם שירותי הרכבה. יש לנו במסגרייה מערך שירות ותמיכה של לקוחות. למסגריית מגדל רשיון קבלן לקונסטרוקציות פלדה וביטוח צד שלישי למוצרים ולהתקנות. לא חייבים לשלם הון עתק על עיצוב יוקרתי וסורגים איכותיים העומדים בתקן. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהסורגים שאנו מעצבים ומייצרים לפי התמונות שבאתר. נשמח לייעץ לכם ולעזור לכם למצוא את הסורגים שיתאימו לסגנון הבית שלכם ולתקציב העומד לרשותכם.

 

 

 


| סורגים לחלונות || סורגים לבית || סורגים מעוצבים |

 

מחפשים מסגריה במרכז ?
מסגרייה שמבצעת עבודות מסגרות ברמה ומחירים ללא תחרות?

הגעתם למקום הנכון!

אצלנו ב מסגריה תוכלו להתרשם ממבחר עצום של דוגמאות ובמחירים שלא הכרתם...

שערים לבית

מבצע סורגים לחלונות
במחירים חסרי תקדים!

מבצע סורגים מחירים

 

 

 


 
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות

עיצוב