* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

התקנת סורגים מחירים ואיך לא ליפול בבחירה ובהתקנה

התקנת סורגים לחלונות באה לשרת שתי מטרות חשובות וחיוניות- סורגים מחיריםמניעת פריצות וחדירה לא מורשית לנכס מחד, והגנה מפני נפילה או מעידה מאידך. בעוד הפרמטר הראשון חשוב בכל מקום, ללא קשר להיותו פרטי, עסקי או ארגוני, הרי שהפרמטר השני חשוב, בעיקר, היכן שישנה נוכחות של ילדים ופעוטות, של אלו הלוקים במוגבלות שכלית כלשהי או של מבוגרים, אשר חסרה להם מידת המודעות הדרושה על מנת להימנע מקפיצה או מנפילה.

קיומם של סורגים לחלונות מקשים על פורצים לחדור אל תוך הנכס ואל קודש הקודשים הפרטי והאישי שלנו, ורוב אלו המבקשים לפרוץ, לגנוב ולבזוז יחפשו את המקומות בהם אין סורגים או סוגי חלונות מורכבים ומודרניים וזאת בשל לחץ הזמן והרצון להימנע מהסתבכויות ומקשיים.

ישנם שני סוגי סורגים לחלונות מרכזיים, ומהם יוצאים עוד תתי סוגים ועוד אפשרויות ושילובים של סורגים מעוצבים, מודרניים, קלאסיים, מעוטרים ופשוטים והסוגים הללו הם סורגים נגד פריצה, המאופיינים בעיצוב כבד יחסית ובמנגנוני נעילה מורכבים וקשים לפירוק מבחוץ, כמו גם בצפיפות יחסית גבוהה על מנת למנוע אפשרות של השתחלות וכניסה של ילדים ושל בעלי גוף קטן בינות לסורגים. סורגים אלו מהווים, בדרך כלל, סוג של חיסרון לחדר או למתקן בשל המראה שלהם ונוכחותם היכולה ליצור תחושה של מתקן כליאה סגור, אך ישנם מקומות בהם אי אפשר ולא כדאי לוותר על שירותיהם. הסוג השני של סורגים לחלונות הוא סורגי הבטיחות, שמטרתם, כאמור, למנוע נפילת אנשים או חפצים מבעד לחלון החוצה. אלו סורגים שיהיו, בדרך כלל, מרווחים יותר, פשוטים יותר ומורכבים פחות, מה שיהפוך אותם לאטרקטיביים יותר עבור שוחרי רע. אלו סורגים שיכולים לבוא בכל מיני תצורות ואופנים, ובעיצובים שונים ואמנותיים יותר מאלו המקבילים להם, המגנים.

כאשר מבקשים לרכוש סורגים לחלונות, חשוב לאפיין את הצרכים ואת הדרישות שלכם מהסורגים ולמה אתם מייעדים אותם ואת מטרותיהם. כך תוכלו להגיע מהר יותר ובקלות רבה יותר אל סוג הסורגים האידיאלי והאופטימאלי עבור הצורך שלכם ועבור הנכס, ולהימנע מהצבה שגויה ולא נכונה של סורגים, דבר שעלול להביא לתוצאות שליליות וחמורות בסופו של דבר.

 

 

 

ייצור סורגים

IMG_2402
ייצור סורגים

ייצור סורגים 012

Bars2
ייצור סורגים 012

סורג בטן דגם 003

0
27

סורג בטן דגם 004

1
25

סורג בטן דגם 006

2
22

סורג בטן דגם 007

3
23

סורג בטן דגם 008

4

סורג בטן דגם 009

Bars
סורג בטן דגם 009

סורג בטן דגם 030

P1150811
P1150811

סורג בטן דגם: 44

IMG_2406
סורג בטן דגם: 44

סורג בטן מעוצב דגם: 45

IMG_2405
סורג בטן מעוצב דגם: 45

סורג ישר דגם: 50

IMG_2401
סורג ישר דגם: 50

סורג ישר מעוצב דגם: 46

IMG_2425
סורג ישר מעוצב דגם: 46

סורג ישר מעוצב דגם: 48

IMG_2404
סורג ישר מעוצב דגם: 48

סורג ישר מעוצב דגם: 49

IMG_2403
סורג ישר מעוצב דגם: 49


| סורגים מחירים || התקנת סורגים || סורגים מתקפלים |

 

מחפשים מסגריה במרכז ?
מסגרייה שמבצעת עבודות מסגרות ברמה ומחירים ללא תחרות?

הגעתם למקום הנכון!

אצלנו ב מסגריה תוכלו להתרשם ממבחר עצום של דוגמאות ובמחירים שלא הכרתם...

שערים לבית

מבצע סורגים לחלונות
במחירים חסרי תקדים!

מבצע סורגים מחירים

 

 

 


 
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות

עיצוב