* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

מעקות ברזל

מעקה ברזל הוא קודם כל אלמנט בטיחותי שנועד לתמיכה ביורדים במדרגות או לחסימת מעבר ותחימת שטחים.
למרות המטרות הפרקטיות, אסור לשכוח גם את האלמנט הויזואלי והעיצובי של המעקה. מעקות איכותיים עונים על שלושה
קרטריונים של שימושיות, בטיחות ויופי, ולא צריך להתפשר על אף קריטריון. במסגריית מגדל תמצאו את השילוב שבין נסיון
ומסורת וטכנולוגיות ייצור מודרניות שיאפשרו לכם להזמין מעקות ממתכת ולהנות מכל העולמות.

המשך מעקה ברזל מעוצב: 980

IMG_2529
המשך מעקה ברזל מעוצב: 980

המשך מעקה למדרגות דגם: 901

0

מאחז דגם: 905

1

מאחז דגם: 906

2

מדרגות ומעקה ברזל: 560

3

מעקב ברזל מעוצב עם זכוכית דגם 77

4
מעקב ברזל מעוצב זכוכית דגם 77

מעקב ברזל עם זכוכית דגם 76

5
מעקב ברזל מעוצב עם זכוכית דגם 76

מעקה בטיחות

WA0007
מעקה בטיחות דגם 250

מעקה בטיחות למדרגות

WA0009
מעקה בטיחות למדרגות דגם 113

מעקה בטיחות מעוצב לבית

IMG-20140717-WA0003
מעקה בטיחות מעוצב לבית דגם 174

מעקה ברזל 2009

IMG_3195
IMG_3195

מעקה ברזל 2009

IMG_3196
IMG_3196

מעקה ברזל 2036

IMG_3194
IMG_3194

מעקה ברזל 2038

IMG_3193
IMG_3193

מעקה ברזל :1039

IMG_2645
מעקה ברזל :1039

השימושיות של מעקה ברזל

קודם כל יש להגדיר למה המעקות משמשים והיכן ימוקמו. יש להתאים את החומרים מהם עשויים המעקות למטרה שלשמה ישמשו. בחוץ בדרך כלל כדאי לשם מעקות מברזל שכן זהו חומר העמיד במפגעי מזג האויר. במקרה כזה יש לודא כי הברזל ייצבע בצבעים מונעי חלודה. בפנים ניתן להשתמש בעוד חומרים, אך בשל החוזק שלו מחד והמראה המעודן שניתן להשיג באמצעותו מאידך גם כאן הברזל הוא פופולארי. ניתן לשלבו בעוד חומרים כמו עץ, שיש או זכוכית – במסגריית מגדל נוכל להציע לכם שילובים מגוונים. גובה המעקות ייקבע לפי השימוש המיועד להם. גם חוזק הברזל או בחירה בחומר אחר, כמו פרופילי אלומיניום יותאו לשימוש המיועד למעקות. אם יש להרכיב על המעקה מסוע לנכים, כדאי לקחת זאת בחשבון מראש ולהזמין מעקה מתאים. נשמח במסגריית מגדל לייעץ לכם ולמצוא את החומר והעיצוב המתאים למעקה שלכם ושיבטיח את השימושיות שלו.

מעקות ברזל בטיחותיים

במסגריית מגדל מתאימים את טכניקות הריתוך ועובי הברזל למשקל שצפוי שעל המעקות לשאת. האם מדובר במעקות שישמשו לתמיכה בבית חולים ושיש סיכוי כי יישענו עליהם ביתר שאת, או שאלו מעקות למדרגות בבית פרטי, שניתן לייצר מחומרים קלים יותר. האם המעקה מגן על משטח בגובה רב ולכן חשוב שלא יהיו מרווחים גדולים בעיצובו כדי שלא יוכלו אנשים לעבור דרכו (ממש כמו סורג) או שניתן לעצב מעקה עם מפתחים גדולים ומראה אוורירי יותר כי אין סכנת נפילה. מעקות ברזל צריכים להיות עמידים ובטוחים לזמן שימוש רב. במסגריית מגדל אנו מייצרים מעקות ברזל מחומרים איכותיים, עמידים לחלודה ומרותכים היטב. אנו מעצבים מעקות מברזל מגולוון ובגימור איכותי של צביעה בתנור. אנו נתאים את החומרים והעיצוב של המעקות לפי השיקולים הבטיחותיים הנובעים ממיקומם. למסגריית מגדל רשיון קונסטרוקציות פלדה וביטוח צד שלישי למוצריה ולהתקנות.

מעקות מעוצבים

תמיד אפשר לשלב בין אלמנט אסטטי לשיקולים של פרקטיות ושימוש. הזמינו במסגריה מעקות ברזל שמתאימים למטרה שלשמה אתם צריכים אותם ובאותה עת נראים לכם מתאימים לעיצוב הנכס. ניתן להזמין מעקה בעבודת יד של נפח והוא יהיה ייחודי מאוד, אך בדרך כלל גם יקר. ניתן לשלב אלמנט מפוסל בנפחות ידנית אל תוך מעקה המורכב מאלמנטים סטנדרטיים וכך גם לחסוך בעלויות וגם לשמר מראה ייחודי. במסגריית מגדל נעבוד בשיתוף פעולה עם אדריכל ומעצב פנים כדי ליצור מעקות ממתכת שמתאימים לעיצוב הכללי של הנכס. יש לקחת בחשבון את השפעת המעקות ומיקומם על חלל הבית, על מעבר של אויר, אור ועל תחושה של גודל החלל עצמו. ככל שהעיצוב של המעקה יהיה פתוח ועדין, כך תקטן השפעתו על החלל. אם זאת, ייתכן שבעיצובים מסויימים דוקא מעקה מאסיבי יותר הוא שיתאים.

מסגריית מגדל נותנת אחריות למוצריה ואצלנו תקבלו שירות לקוחות אדיב ואפשרות גם להזמנת תיקונים. יש בלאי טבעי לכל חפץ ולכן כדאי לקחת זאת בחשבון. תחזוקה של המעקה וצביעה חוזרת גם תחדש את הניראות שלו וגם תחזק אותו. אתם מוזמנים להסתכל על עבודות שלנו באתר ואף לגשת לראות מעקות ממתכת שעיצבנו אצל לקוחות מרוצים. נשמח לעזור לכם למצוא את המעקה המתאים לבית שלכם.


| מעקות ברזל || מעקה ברזל || מעקות מעוצבים |

 

מחפשים מסגריה במרכז ?
מסגרייה שמבצעת עבודות מסגרות ברמה ומחירים ללא תחרות?

הגעתם למקום הנכון!

אצלנו ב מסגריה תוכלו להתרשם ממבחר עצום של דוגמאות ובמחירים שלא הכרתם...

שערים לבית

מבצע סורגים לחלונות
במחירים חסרי תקדים!

מבצע סורגים מחירים

 

 

 


 
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות

עיצוב