* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

שערים וגדרות ברזל

מדהים לראות כל פעם מחדש איך חומר פשוט כמו חוטי ברזל או פרופילים יכול עם קצת יצירתיות ותכנון נכון להפוך למוצרים יפים ושמישים. זהו המקרה בייצור של גדרות מתכת. במסגריית מגדל אנו מייצרים גדרות כבר שנים רבות למגוון שימושים וללקוחות רבים מרוצים. אנו נעזור לכם להגדיר את הצרכים שלכם ונמצא עבורכם את הגדר המתאימה. הנה קצת חומר למחשבה.

שערים לחניה לבתים או למוסדות

כמו בכל מוצר, צריך קודם כל להגדיר במדוייק את ייעודן של גדרות המתכת ואז לתכנן אותן בהתאם. האם הגדר מיועדת לבית פרטי או דוקא לתחימה של מוסד ציבורי. האם על הגדר גם לשמש לבטחון ומעקב. אם כן עליה להוות תשתית לנשיאת מצלמות וציוד אלקטרוני או אפילו להכיל איזורים חדים בגדר עצמה (זה נקרא גדר סכינים או גדר תייל). ואולי דוקא הגדרות מיועדות למגרשי ספורט ועליהן להיות חזקות, גבוהות ועמידות? האם הגדרות הן קבועות או דוקא זמניות – למשל לגידור של אתר בנייה זמני. האם הן צריכות להיות קבועות או ניידות.

רב הגדרות נועדו להפרדה. הגדר מייצרת מחסום שמקשה על המעבר לתוך האיזור אותו היא תוחמת. אם בעבר היה נהוג לשים גדרות מתכת מפחידות סביב בתים, כדי ליצור הרתעה, הרי שהיום נהוג הרבה יותר לשלב שיקולים של אסטטיקה ועיצוב בתכנון הגדר. גדר יפה איננה בהכרח גדר לא טובה. להיפך, גדרות מתכת יכולות להיות גם מעוצבות וגם חזקות דיין כדי למנוע פריצה. נשאלת גם השאלה את מי אמורה הגדר לחסום. האם היא מיועדת לחסימת מעבר של אנשים או אולי דווקא של בעלי חיים (בשטחי מרעה למשל).

סוגי גדרות מתכת

במסגריית מגדל נעזור לכם לבחור בגדר שמתאימה לצרכים שלכם מבחינת חוזק, גובה, חומרים ועיצוב. גדרות מתכת תעשייתיות מתחלקות לשני סוגים: גדר רשת או גדר שבכה מפרופילים. גימור איכותי וחומרים טובים יבטיחו כי גדר המתכת שלכם תהיה עמידה לאורך זמן. תוכלו לשלב בין אלמנטים בייצור תעשייתי לבין אלמנטים מעוצבים בנפחות ובכך ליצור גדר מעוצבת וייחודית. תוכלו לשלב חומרים שונים בגדר המתכת, כמו למשל זכוכית או עץ. אם בעבר גדר היתה רק אביזר הפרדה בטחוני, הרי שהיום היא יכולה להיות גם יצירת אומנות. במסגריית מגדל נוכל לתת מענה גם לייצור איכותי ומתקדם וגם לגמישות עיצובית.

אצלנו במסגריית מגדל תמצאו טכנולוגיית ייצור מתקדמת של מסגרות תעשייתית ועובדים מיומנים. אנו עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר ומקפידים על ייצור גדרות מחומר מגלוון ובגימור צביעה בתנור. גדרות המתכת שאנו מייצרים עמידות בפני פגעי מזג האויר ובפני חלודה ותעמודנה זמן רב. למסגריית מגדל רשיון קבלן  לקונסטרוקציות פלדה וביטוח צד שלישי למוצרים והתקנות. פתגם אמריקאי אומר שגדרות טובות מייצרות שכנות טובה. הזמינו גדר מתכת איכותית במסגריית מגדל לביתכם כבר עכשיו.

גדר דגם 4

0
48

גדר דגם 5

1
50

גדר דגם 6

2
51

גדר דגם 7

3
52

גדר כחולה מעוצבת דגם: 01

P1150787
גדר כחולה מעוצבת דגם: 01

גדר על חומה דגם 1

4
47

גדר על חומה דגם 2

5
49

גדר עם איטורים דגם: 02

6
גדר עם איטורים דגם: 029

גדר עם איטורים דגם: 03

7
גדר עם איטורים דגם: 037

גדר עם איטורים דגם: 07

8
גדר עם איטורים דגם: 0722

גדר עם איטורים דגם: 16

9
גדר עם איטורים דגם: 16

גדר עם איטורים דגם: 20

P7160596
גדר עם איטורים דגם: 20P7160596

גדר עם איטורים מעוצבת דגם: 40

P1150788
גדר עם איטורים מעוצבת דגם: 40

גדר עם חומה דגם:10

10
20

גדר עם חומה דגם:12

11
גדר עם חומה דגם:12

 


| שערים וגדרות || גדרות ברזל || שערים לחניה |

 

מחפשים מסגריה במרכז ?
מסגרייה שמבצעת עבודות מסגרות ברמה ומחירים ללא תחרות?

הגעתם למקום הנכון!

אצלנו ב מסגריה תוכלו להתרשם ממבחר עצום של דוגמאות ובמחירים שלא הכרתם...

שערים לבית

מבצע סורגים לחלונות
במחירים חסרי תקדים!

מבצע סורגים מחירים

 

 

 


 
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות

עיצוב